![](/_nw/2/s36466191.jpg) ![](/_nw/2/s19526675.jpg) ![](/_nw/2/s62214513.jpg)
8 - 9 травня в Україні вшановують День пам’яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відтак, поминальні заходи відбулися в різних куточках країни та на Волині зокрема. Вшанування відбулося і в Горохові на Пагорбі Слави, де були проведені панахида та мітинг-реквієм "У святому мовчанні над вічним вогнем схиляється наша Вітчизна". У заході взяли участь і вихованці гуртка "Патріот" (керівник Оксана Бабій)
![](/_nw/2/s80741684.jpg) ![](/_nw/2/s08007184.jpg)
Гості з Горохівської міської ради, а також всі охочі поклали квіти біля пам'ятників жертв Другої світової війни.
|