Щорічно , в рамках конкурсу "Безпека дитини - добробут країни" , що проводить науково-технічний центр м,Луцька, беруть участь вихованці БДЮТ м. Горохів. Цей рік не став вийнятком - свої роботи 22 листопада 2019 р. для участі в конкурсі подали:
![](/_nw/3/s36526622.jpg)
Шешко Вероніка " Боже, Україну бережи!" та Волянюк Ангеліна " Усе в наших руках" учасниці зразкової студії образотворчого мистецтва "Олівець -малювець" (кер М.Шешко)
![](/_nw/3/s56804277.jpg)
Марцинківська Лада "Ні домашньому насильству!" гурток образотворчого мистецтва (кер.А.Бояркевич)
![](/_nw/3/s17640776.jpg)
Бондарчук Ірина "Щасливе дитинство" гурток образотворчого мистецтва(кер .Б Рубель)
|