22 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття обласної виставки-конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір», організованої Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за підтримки управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.
На конкурсі презентовано традиційні атрибути різдвяно-новорічних свят: вертепні шопки, різдвяні зірки, маски ряджених, реквізити колядників і щедрівників, дідухи, павуки з соломки, вироби з імбирного печива (ялинки, зірки, сніговики), сучасні новорічні прикраси.
За підсумками виставки-конкурсу у першій віковій групі (8-11 років) серед переможців названо Гаркушу Олександру та Романюк Наталію, вихованок гуртка "Чародійниці" (керівник Т. Богдан) БДЮТ м. Горохова.
![](/_nw/1/43332579.jpg)
У другій віковій групі (12-14 років) переможцем стала Шевчук Юлія, вихованка гуртка «Паперопластика» (керівник О. Вовк) БДЮТ м. Горохова.
![](/_nw/1/40505060.jpg)
Переможців конкурсу нагороджено грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, призами.
Серед інших робіт, які подавалися на конкурс, були:
![](/_nw/1/30044043.jpg)
"Різдвяна казка"
Виконала Вавринюк Тетяна, вихованка гуртка "Вишиванка" (кер. О. І. Вавринюк)
![](/_nw/1/40041380.jpg)
"Різдвяні дзвоники"
Виконала Степащук Ірина, вихованка гуртка "Віночок творчості" (кер. В. В. Барановська)
![](/_nw/1/65612880.jpg)
"Вертеп"
Виконала Яворська Віра, вихованка гуртка "Ткацтво" (кер. А. М. Ковальчук)
|