28 березня 2019 року, у актовому залі БДЮТ м. Горохів, відбувся відбірковий концерт кращих колективів нашого закладу. Вихованці та їх наставники показали високий рівень майстерності і підготовки .
![](/_nw/2/s32683691.jpg)
![](/_nw/2/s17973509.jpg)
![](/_nw/2/s94017668.jpg)
![](/_nw/2/s43384121.jpg)
![](/_nw/2/s00575150.jpg)
Жюрі відібрало кращі номери, які будуть представляти БДЮТ у заключному концерті художньої самодіяльності кращих колективів, окремих виконавців загальноосвітніх закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів району.
![](/_nw/2/s60807736.jpg)
У фойє закладу проходила виставка виробів декоративно-вжиткового мистецтва яку підготували гуртківці, що займаються у відповідних гуртках .
![](/_nw/2/s23834576.jpg)
![](/_nw/2/s06312989.jpg)
![](/_nw/2/s75285746.jpg)
![](/_nw/2/s41215905.jpg)
![](/_nw/2/s03956877.jpg)
|