Вітаємо хореографічний колектив "Мрія" срібних призерів Всеукраїнського благодійного фестивалю-конкурсу з хореографічного мистецтва, який з 3.12.22 р. проходив у Львівському Державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді.
![](/_nw/4/s75593371.jpg)
19 учасників колективу "Мрія" БДЮТ м Горохів у номінації "Сучасна хореографія" презентували глядачам і жюрі танцювальну композицію "Українка я - гордість це моя" і достойно вибороли ІІ місце у своїй віковій категорії.
![](/_nw/4/s60977179.jpg)
![](/_nw/4/s45316280.jpg)
|