Впродовж трьох днів тривало справжнє свято пісні і танцю, змагань та конкурсів, презентацій наукових проектів та технічних досягнень.Другий день фестивалю проходив у Центральному парку Луцька. Зранку кожен з позашкільних закладів Волині демонстрував творчі здобутки своїх вихованців. Учасники фестивалю, гості та лучани мали змогу відвідати містечка з напрямків позашкільної освіти, взяти участь у різноманітних краєзнавчих квестах, майстер-класах з декоративно-ужиткового, музичного та хореографічного мистецтв, конкурсах-оглядах тощо
.![](/_nw/2/s37411492.jpg)
17 травня у Луцькому міському парку вихованки гуртка "Сувенір" (вироби з глини) БДЮТ м. Горохів Гнатюк Анастасія та Куца Ангеліна разом зі своїм наставником Олександром Дядіо провели майстер-клас
![](/_nw/2/s76421446.jpg)
![](/_nw/2/s40200265.jpg) ![](/_nw/2/s93276937.jpg) ![](/_nw/2/s56847812.jpg)
![](/_nw/2/s89538403.jpg) ![](/_nw/2/s23000267.jpg)
Дівчатка навчали ліпити усіх охочих, за це були нагороджені подяками
![](/_nw/2/s80414718.jpg) ![](/_nw/2/s57038268.jpg)
|