Форма входу

Пошук

Календар

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 58

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Середа, 26.06.2019, 10:17    

Будинок дитячої

та юнацької творчості
міста Горохів

gorohivbdut@ukr.net

Головна | Мій профіль | Вихід
Наша гордість (обласні, всеукраїнські, міжнародні конкурси та фестивалі)


XX Міжрегіональний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва „Мамині зіроньки-2014”, м. Сокаль

Мороз Діана - учасник конкурсу - 2014 р., гурток „Клас „Вокал”” ( керівник - Мороз С. В. );

Антонюк Аліна - дипломант конкурсу - 2014 р., гурток „Клас „Вокал” ” ( керівник - Мороз С. В. ).

ІІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс вокалістів „Зимові зустрічі - 2013”, м. Львів

Мороз Діана – дипломант фестивалю – 2013 р., гурток  „Клас  Вокал” (керівник – Мороз С. В.).

ІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої художньої творчості „Єдина родина”

Захарчук Ольга – переможець фестивалю (ІІІ місце) – 2013 р., гурток  „Дизайн” (керівник – Кравчук Л. Р.);

Солтис Катерина – переможець фестивалю (ІІІ місце) – 2013 р., гурток  „Дизайн” (керівник – Кравчук Л. Р.);

Мороз Діана – учасник фестивалю – 2013 р., гурток  „Клас  Вокал” (керівник – Мороз С. В.);

Гороть Оксана – учасник фестивалю – 2013 р., гурток  „ Клас  Вокал” (керівник – Мороз С. В.).

Обласний конкурс „Срібні дзвіночки”

Аня Гайдук – ІІІ місце – 2010 р., пісня „Зіронька” ( керівник – Гетьманчук Л. О.);

Тетяна Лотоцька – ІІ місце – 2012 р., пісня „Моя земля” ( керівник – Гетьманчук Л. О.);

Олена Мельничук – І місце – 2011 р., пісня „Стежина добра” ( керівник – Мороз С. В.);

Дует Тетяна і Наталія Черняки – І місце – 2013 р., пісня „Два голуби” ( керівник – Гетьманчук Л. О.).

   

Інші конкурси

Мельничук Олена – переможець (І місце) - обласного музичного конкурсу «Молоді таланти Волині, 2011 р.»  ( керівник – Мороз С. В.).

Оніга Світлана і Оніга Павлина  – дипломанти VІІ обласного мистецького  інтеграційного фестивалю «Забавляночка скликає друзів, 2012 р.»  ( керівник – Мороз С. В.).

Кравчук Алла – переможець (ІІІ місце) обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі, 2009” (керівник: Шешко М. І.).

 

Тимощук Марія – переможець обласних конкурсів малюнків та плакатів „Чорнобиль очима дітей, 2009р., 2010 р.” (керівник: Шешко М. І.).

 

Бондарук Софія – переможець (І місце) VІІІ Всеукраїнської національної виставки-конкурсу малюнка „Я хочу жити в якісному світі, 2011” (керівник: Шешко М. І.).

Янюк Ірина – переможець конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея, 2013 р.” (керівник: Шешко М. І.);

                       – переможець (ІІ місце) обласного конкурсу „Таланти ІІІ тисячоліття” (керівник: Шешко М. І.).

Мазуркевич Василина (творча майстерня „Ткацтво”, керівник – Ковальчук А. М.):

– переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” (м. Київ, 2010 р.);

- переможець обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва „Творча майстерня” (м. Луцьк, 2010 р.);

- переможець Всеукраїнської виставки декоративно-прикладного мистецтва „Знай і люби свій рідний край” (2011 р.);

- учасник VІ Міжнародного фестивалю української діаспори „Чуття єдиної родини” (2012 р.).

 

 

 


Copyright MyCorp © 2019