Форма входу

Пошук

Календар

«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 59

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Субота, 19.09.2020, 23:42    

Будинок дитячої

та юнацької творчості
міста Горохів

gorohivbdut@ukr.net

Головна | Мій профіль | Вихід
Керівники гуртків


Гетьманчук Людмила Олександрівна - гурт „ Оберіг ”, клас „ Вокал ”( соло, дует ).

Гладун Тетяна Миколаївна - Дивосвіт ”(нетрадиційне ткацтво), „ Петриківський розпис .

Гриб Тарас Васильович – вокальний ансамбль „ Веселі нотки ”, вокальний ансамбль „ Зорепад ”.

Дядіо Олександр Євгенович -  „ Декоративний розпис ”, „ Сувенір ” ( вироби з глини ) . 

Ковальчук Алла Миколаївна - „ Ткацтво ”.

Кравчук Леся Ростиславівна - „ Дизайн ”( штучні квіти ), хореографічний ансамбль сучасного танцю „ Мрія”, хореографічний ансамбль сучасного танцю „ Едельвейс”, хореографічний ансамбль сучасного танцю „ Посмішка ”.

Макієнко Наталія Євгенівна - Мозаїка природи ” ( вироби з природних матеріалів ), „ Квілінг .

Мороз Світлана Володимирівна - вокальний ансамбль „ Домісольки ”, клас „ Вокал ”( соло, дует ), „ Основи Web-технологій ”.

    У 1997 році закінчила Володимир–Волинське педучилище імені А. Ю. Кримського „з відзнакою” за спеціальністю „початкове навчання”, здобувши кваліфікацію „вчителя початкових класів, „керівника дитячого художнього колективу. В 2003 році закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки. 

 

    З 1997 року працювала вчителем математики, музики і фізики ЗОШ І – ІІ ступеня села Милятин Іваничівського району.

 

    З 1997 по 2001 працювала за сумісництвом викладачем по класу баяна та теоретичних дисциплін в Милятинському філіалі Іваничівської ДМШ.

 

    У 2001 році стала лауреатом обласного конкурсу „ Учитель року - 2001 ” у номінації „ Музика ”. У 2015 році стала лауреатом обласного конкурсу „ Джерело творчості ” у номінації   „ Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва ”. Нагороджена дипломами Волинської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки.

 

    За вагомий особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва, відродження і пропаганду національної культури, активну участь у проведенні Всеукраїнського огляду народної творчості, за вагомий внесок у справу виховання молоді, активну громадську позицію нагороджена почесними грамотами Іваничівської райдержадміністрації та Іваничівської районної ради.

 

    З 2008 року працює в Горохівському районному будинку школяра ( тепер Будинок дитячої та юнацької творчості ).

 

   У 2011 році призначена на посаду вчителя музичного мистецтва ЗОШ І-ІІ ступеня села Журавники, у 2015 році - на посаду вчителя музичного мистецтва ЗОШ І-ІІ ступеня села Сільце.

 

   Проблема, над якою працює: „Використання інформаційно–комунікаційніх технологій на заняттях вокального гуртка”.

 

    Пише вірші і музику. Поетичні твори були надруковані в літературному альманасі студентів і викладачів Володимир – Волинського педучилища „ Джерельце ” та Іваничівській районній газеті „ Колос ”.

 

    За значний внесок у виявленні творчих обдарувань та здібностей вихованців та перемогах у конкурсах та фестивалях, за високу професійну майстерність, творчість та добре налагоджену роботу з учнівською молоддю, за сумлінну працю і вагомий внесок у справу реалізації державної політики з розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді неодноразово нагороджена грамотами відділу освіти і науки Горохівської райдержадміністрації. 

Парфомюк Олена Олександрівна -  „ Декоративний розпис ”, „ Сувенір ”.

Сов’як Світлана Іванівна - клуб „ Дозвілля ”, клуб „ Діалог ”.

    Закінчила Львівський держуніверситет ім. І. Франка у 1982 році, присвоєно кваліфікацію „географ - викладач”. З 1982 по 1988 рік працювала учителем географії та біології у Сілецькій восьмирічній школі Горохівського району. З 1988 по 2008 р. – у Горохівській СШ №1 ім. І. Я. Франка: спочатку учителем, а з 1997 р. – заступником директора з питань виховної роботи.  З 11 листопада 2008 року - директор БДЮТ м. Горохів.  Нагороджена грамотами Міністерства освіти (2009 р., 2012 р.), обласного управління (1990 р., 2005 р., 2011 р.).

Шепшелей Олександр Анатолійович - ансамбль „ Троїсті музики ”.

Шешко Людмила Василівна - „ Фантазія ” ( вироби зі шкіри ), „ Намистинка ” ( бісероплетіння ), „ Витинанка ”. 

    Закінчила у 2005 році Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю – початкове навчання. Кредо життя: „ Розум багатіє від того, що він отримує. Серце – від того,  що воно віддає ”.

 

Шешко Микола Ігорович - „ Барви ” ( живопис ), „ Контраст ” ( графіка ), „ Дивосвіт ” (  фотогурток ).

    Закінчив у 2006 році Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю – образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Кредо у житті: „ Сенс життя - у творчості ”, чого і навчає дітей.

Шкорупський Богдан Олександрович  - оркестр духових інструментів, клас „ Духові інструменти ”.

    У 1999 році закінчив Волинське державне училище культури і мистецтв. Працював на посаді викладача по класу духових інструментів Сенкевичівської музичної школи. У 2005 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет з „відзнакою”. З цього часу працює викладачем по класу духових інструментів Горохівської музичної школи, керівником духового оркестру ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Мар’янівка, а з 2009 року – керівником оркестру духових інструментів Горохівського районного будинку школяра, а також керівником народного аматорського духового оркестру РНД „Просвіта”. У 2007 році закінчив магістратуру Рівненського державного гуманітарного університету. 

 

    Протягом усієї педагогічної діяльності є постійним учасником народного аматорського театрального колективу РНД „Просвіта”, народного аматорського ансамблю пісні і танцю „Освітянка”.

 

    Багато сил, енергії, вміння приділяє відродженню національної культури. Неодноразово був нагороджений грамотами та подяками відділу культури і туризму, відділу освіти і науки райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління, аматорського мистецтва, високий професіоналізм, за роботу з обдарованими учнями, високу майстерність у своїй діяльності.

Юрчук Василь Степанович - хореографічний ансамбль народного танцю „ Калинонька ”, хореографічний ансамбль народного танцю „ Намисто ”, хореографічний ансамбль народного танцю „ Водограй ”.

Костюк Мар’яна Петрівна – «Берегиня» (гурток вишивання, лялька-мотанка).

    У 2013 році закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки «з відзнакою» за спеціальністю «Образотворче мистецтво» та здобула кваліфікацію викладача образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, художньо - комп’ютерної графіки.

    З 2013 по 2014 рік – працювала у Волинському державному центрі естетичного виховання керівником студії декоративно-прикладного мистецтва «Скарбничка» у НВК – гімназія м. Горохів.

    З 2014 року - керівник гуртка в Будинку Дитячої та Юнацької Творчості м. Горохів.

   Проблема, над якою працює: «Розвиток творчих здібностей учнів на заняттях декоративно-прикладного мистецтва».

Тишкевич Людмила Олександрівна – „Юні туристи”.

    У 2000 році закінчила географічний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки, отримала спеціальність „географ, викладач географії”.

    З 2008 року працює вчителем географії, економіки та природознавства ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Вільхівка, з 2013 року - в Будинку Дитячої та Юнацької Творчості м. Горохів керівником туристичного гуртка.

 

 


Copyright MyCorp © 2020